Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa našim sektorima:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

Marketing i oglašavanje
marketing@magazinauto.com

Besplatni pravni saveti
advokat@magazinauto.com

 

POSETITE SALON AUTOMOBILA

vaši Komentari

Aki

U medjuvremunu sam pocela da nosim naocare. Kakva je procedura u tom slucaju? Inace, [...]

ogi

Čemu li potpuno nelogično poređenje sa lagunom kada ovaj model je očigledan naslednik modela Latitude? [...]

iskljucio sam egr za mercedes cdi 2005 posto nije imao snagu da vuce a pred [...]

Zbog naocara mi pise da treba mi lekarski za 10 god. to bi bilo 2020 [...]

Za razliku od tajanstvenog osmeha Mona Lize, moj je uzročno posledična veza vanvremenske "rakete" na [...]

Bravo momci,ja vam čestitam i želim da na ovakav način obiđete ceo svet. [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Translate »