Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa našim sektorima:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

Marketing i oglašavanje
marketing@magazinauto.com

Besplatni pravni saveti
advokat@magazinauto.com

 

vaši Komentari

Ubedljivo najbolji auto na svetu!!! Uzalud je trositi revi,svaki komentar je suvisan... [...]

Zbog takvih kao sto smo mi vanzemaljci nee da pricaju tj kontaktiraju sa nama... A [...]

Svaka vlast koja dodje, menja neka dokumenta. Lk, pasose, zdravstvene knjizice.... A nista ne daju [...]

Kako je trebalo da ih promeniš pre dve-tri godine ako je izdavanje novih tablica počelo [...]

Po svemu tome,ja sam tablice trebao da promenim već pre dve-tri godine,pošto sam kupio auto [...]

Posle bezobraznog povecanja cene registracije samo nam jos ovo fali - PREVARANTI DOSTA VISE!!!!!!!! [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Translate »