Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa redakcijom:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

 

 

vaši Komentari

sa tolko c4 mogli su da naprave diamant od Yuga sa kad kaze da [...]

Zato sto auto istovremeno nasledjuje oba! Kao kod Pezoa> 508 nasledjuje i 607 kao i [...]

Ako hoce da je menjaju pre isteka vazenja neka je oni plate! [...]

Fali samo rečenica da je u pitanju ovogodišnja prvoaprilska šala iz Škode, niste valjda mislili [...]

postovani mozete li mi reci gde moze da se kupi originalno mercedesovo ulje i po [...]

Fiat 600 je pre 50godina bio hit na Balkanu cak sta vise izdrzavao je makadamske [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Translate »