Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa redakcijom:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

 

 

preuzmite auto magazin za android

vaši Komentari

Imam problem sa klimom Reno scenic,napunjen juce ali ne radi.Na dijagnostiku nece da se prikljuci, [...]

Fiat marea 2002 1.6 16 V Crko kompijuter nece ni da upali vise cjena popravke [...]

Klime treba redovno servisirati i ne treba preskakati. Ukoliko se ne obavi na vreme mozda [...]

Kod nas su u velikoj vecini automobili sa manuelnim menjacem kako se blizimo ulasku u [...]

zelim ga i ako bog da u 2018 bice moj [...]

Sjajne fotografije i zanimljiv tekst... Čekamo M5! Poz [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Preuzmite Auto magazin za android

Translate »