Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa redakcijom:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

 

 

preuzmite auto magazin za android

vaši Komentari

To se risticu sa liona sto radi opel redovno dešava. Covek ne moze da nakupuje [...]

Dobar je volvo kamion, ali previshe trosi, mislim da je najekonomicniji i za tu cenu [...]

Mislim da će ovo biti jedna vrlo korisna i svrsishodna aplikacija, bravo za ideju. [...]

A šta će biti prva nagrada? Nov kamion ili samo neko servisiranje :D [...]

Malo skuplji, ali kome je bezbednost i pouzdanost na prvom mestu Volvo je pravi izbor. [...]

Sreća pa smo se ugledali šta komšije i drugi rade. Mislim šta ne rade. Bilo [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Preuzmite Auto magazin za android

Translate »