Auto magazin

Kontakt

U skladu sa svojim specifičnim potrebama, Auto magazin je angažovao ekipu mladih, obrazovanih i kreativnih profesionalaca raznih profila, od novinara, dizajnera, inženjera, do foto-reportera, test-vozača, spoljnih saradnika i specijalnih dopisnika. Direktori i urednici izdavačkog sektora su novinari sa dugogodišnjim iskustvom u različitim medijima.

Za sve informacije o aktivnostima preduzeća Auto Magazin Group i Auto magazina možete se obratiti rukovodećem timu, koji će vam sa zadovoljstvom izaći u susret. Da biste stupili u kontakt sa nama,  možete nam se javiti na sledeće adrese:

Direktor, glavni i odgovorni urednik
Dejan Danilović
dejan@magazinauto.com

Zamenik glavnog urednika
Ivan Katunac
ivan@magazinauto.com

Pomoćnik glavnog urednika
Aleksandar Bursać
aca@magazinauto.com

Sportska rubrika
Armen Derbogosijan
armen@magazinauto.com

Transport i komercijalna vozila
Milan Derbogosijan
milan@magazinauto.com

PR asistent
Nela Tasić
nela@magazinauto.com

Takođe, možete kontaktirati i sa našim sektorima:

Redakcija Auto magazina 
redakcija@magazinauto.com

Marketing i oglašavanje
marketing@magazinauto.com

Besplatni pravni saveti
advokat@magazinauto.com

 

POSETITE SALON AUTOMOBILA

vaši Komentari

Detaljni utisci o vozilu dolaze uskoro kada se auto bude našao na testu u našoj [...]

Divno sto ste uspeli da savladate voznju po Britaniji, mislim da ste zaboravili jedan mali [...]

Lep objekat, cetiri decenije postojanja je potvrda da su jedni od najjacih u Novom Sadu. [...]

Aca

Stav većine kompanija koje se bave lizingom je da se podaci o tome koliko auto [...]

Molim Vas, objasnite ovo finansiranje preko Porsche mobilitija, jer nema podataka koliko to novca izađe [...]

Kao neko ko zivi u Novom Sadu, mogu samo reci da su na izrazito dobrom [...]

Novi broj Auto magazina na kioscima!

Primajte novosti Auto magazina

Translate magazinauto.com

Translate »