Za nedelju 14. maj 2017. u 9 časova zakazan je nesvakidašnji događaj koji ne bi trebalo da propuste ljubitelji automobila, tjuninga i dobre zabave.
AMK Independent će organizovati drugi po redu Tuning Show koji će biti održan ispred Hale Pinki u Zemunu. Za Independent Tuning Show #2 prijavljeno je preko 250 učesnika a očekuje se prisustvo još 150 novih.
Kao i na prošlogodišnjem događaju, sa kog možete da vidite fotografije u našoj galeriji, biće organizovano mnogo zanimljivih dešavanja.
Za najjače je rezervisano držanje auspuha ispruženom rukom, a ko najduže izdrži odneće ga kući. Nadvlačiće se konopac, a biće proglašen i najglasniji auspuh.
Za dobar provod zaduženi su sponzori sa energetskim pićima i didžejevi DJ Marchez i DJ Dennis.
Inače, AMK Independent je osnovan 13.06.2010 godine, kada je održan i prvi klupski skup. Zvanično postoji od decembra 2015. godine. Aktivnosti kluba se baziraju prvenstveno na dobrom druženju.
Klub ima veliki broj prijatelja u raznim gradovima širom Srbije. Učestvuje na raznim takmičenjima kao što su amaterski reli, Tuning stayling show, DB-drag, kao i na raznim drugim aktivnostima sa Tuning Styling scene.
Članovi kluba već duži niz godina posećuju razna takmičenja i okupljanja modifikovanih automobila širom Srbije gde su ostvarili trofejne rezultate.
Iako je dešavanje zakazano za nedelju, organizatori su se potrudili da unapred otkriju neke od atraktivnih automobila koji su izloženi ispred “meka” u Zemunu.
Fotografije koje vidite su sa “pretpremijere” koja je održana juče, a kako je sve izgledalo prošle godine možete da pogledate u našoj galeriji u nastavku.
Više informacija o klubu AMK Independent možete da pronađete na njihovoj FB stranici.
Zahvaljujemo se Milanu Kostiću na fotografijama.