FAS poslodavac godine

Srpska asocijacija menadžera dodelila je nagradu za najboljeg poslodavca u 2014. godini kompaniji FAS.
Fijat Automobili Srbija, kao najveći poslodavac u centralnoj Srbiji, pruža jednake mogućnosti svima i zastupa globalnu filozofiju kompanije, koja se zasniva na vrednovanju zasluga i motivaciji.
Kompanija kontinuirano ulaže u obuku zaposlenih iz oblasti savremenih tehnologija za proizvodnju automobila, o čemu najbolje svedoči podatak da je do sada više od 1.000.000 sati uloženo u treninge, nekoliko stotina radnika obučeno je u inostranstvu, uz stalnu razmenu iskustava sa inostranim stručnjacima, proširujući kapacitete lokalne radne snage u ovoj industriji. Još jedan primer stručnog usavršavanja zaposlenih u predstavlja i FAS Akademija, otvorena 8. jula prošle godine, osmišljena za obuku tehničara iz dilerske mreže, postprodajne aktivnosti, behavior i komercijalne obuke.
Iz FAS-a ističu da ova prestižna nagrada pripada njihovim ljudima, koji predstavljaju najveću snagu kompanije i koji svojim svakodnevnim trudom i zalaganjem već godinama unazad obezbeđuju ostvarivanje uspešnih poslovnih rezultata.
Ovaj tekst je bez komentara, da li želite da postavite prvi?
Napišite komentar