Auto magazin

Novu Ford Fiestu možete preuzeti već za 246 evra

Novu Ford Fiestu možete preuzeti već za 246 evra
29.03.2018.
Samo za pravna lica

Za preuzimanje Fordovog najpopularnijeg modela, Ford Fiesta, potrebno manje od 250 evra, a narednih 48 rata po 189 evra

Nije provoaprilska šala, već novi paket finansiranja bez učešća, koji Grand Motors, počev od juče, nudi pravnim licima za kupovinu svih modela i verzija Fordovih automobila.

„U saradnji sa renomiranim lizing partnerima, nudimo nikad pristupačniji način finansiranja kupovine Fordovih vozila: za preuzimanje automobila dovoljna je inicijalna uplata manja od 250 evra“, kaže direktor prodaje Ford automobila i lakih komercijalnih vozila u Grand Motorsu, Zoran Đikić.

„Recimo, za najtraženiji Fordov automobil u Evropi i kod nas, Fiestu nove generacije u verziji 1.1 sa motorom od 70 KS i Trend paketom opreme, koji inače košta 11.290 evra (u dinarskoj protivvrednosti sa svim dažbinama), prvo plaćanje je samo 246 evra!

IMG_0961

Kupac je u obavezi da naredne četiri godine plaća 48 mesečnih rata po 189 evra. Po isteku lizing aranžmana, plaća 30 odsto otkupne cene vozila, u konkretnom slučaju to je 3.387 evra.“

I ostali modeli i verzije Fordovih automobila se mogu odmah preuzeti po vrlo atraktivnoj inicijalnoj uplati i prihvatljivim mesečnim anuitetima.

„Namera nam je da preduzećima i preduzetnicima (na primer, stomatolozima, advokatima, javnim beležnicima…) omogućimo rasterećeno finansiranje kupovine prvog službenog vozila, obnavljanje ili proširenje voznog parka“, dodaje gospodin Đikić.

Komentari

Pogledajte ostale tekstove iz kategorije: Info Najnovije

Slični tekstovi

Bez komentara

Tekst bez komentara

Ovaj tekst je bez komentara, da li želite da postavite prvi?

Napišite komentar

Napišite komentar

<

Komentari

Novi broj Auto magazina!

Auto magazin na twitteru

vaši Komentari

Ovakvi automobili mogu da prođu samo ako države ili bolje veći gradovi zabrane vozila na [...]

Kako mogu da vas kontaktiram [...]

Ove godine sam kupio novu Mazdu 3 sa 186ks i automatskim menjacem. Prodavac me je [...]

I moram da dodam da Mazda ima potrosnju ne manju od 9.5l i to kombinovane [...]

Možda ipak malo predugačak članak, ali sve u svemu ok! [...]

Buba je vanvremenski auto. Šteta što je više ne proizvode. Nova Buba nije adekvatna zamena, [...]

Preuzmite Auto magazin za android

Weather Data Source: das wetter heute in Belgrad